Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq
