Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед
