Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Increment
sv: Öka

en: Services
sv: Tjänster

en: Radius
sv: Radie

en: Scheduled
sv: Schemalagd

en: API URL
sv: URL för API
