Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: N/A
ta: இல்

en: Duplicate
ta: நகல்
