Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: N/A
th: ไม่มี

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Radius
th: รัศมี
