Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Increment
tr: Arttır

en: Services
tr: Hizmetler (Services)
