Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: N/A
uk: Н/Д

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Confirm Delete
uk: Підтвердити видалення

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Increment
uk: Крок

en: Services
uk: Служби

en: Update Rule
uk: Обновити правило

en: Radius
uk: Радіус

en: Resend
uk: Надіслати ще раз

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Application ID
uk: ID програми

en: Parse
uk: Проаналізувати

en: Date & Time
uk: Дата та час
