Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: N/A
ar: غير موجود

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Rule Name
ar: اسم القاعدة

en: Duplicate
ar: استنساخ
