Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: N/A
az: Yox

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Duplicate
az: Dublikat
