Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: N/A
ca: No aplica

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Increment
ca: Incrementa

en: Services
ca: Serveis

en: Scheduled
ca: Programat
