Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Increment
cs: Zvýšení

en: Services
cs: Služby
