Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: N/A
es: N/D

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Duplicate
es: Duplicado

en: Increment
es: Incremento

en: Services
es: Servicios

en: Radius
es: Radio

en: Resend
es: Reenviar

en: Scheduled
es: Planificado

en: Application ID
es: ID de aplicación
