Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ
