Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: N/A
is: Á ekki við
