Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Rules
ja: ルール

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Duplicate
ja: 複製

en: Increment
ja: 増加

en: Services
ja: サービス

en: Scheduled
ja: スケジュール済
