Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები
