Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: N/A
lt: N/D

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Radius
lt: Spindulys

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas
