Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: N/A
lv: N/P

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID
