Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: Message
fa: پیغام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: N/A
fa: هیچ

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Duplicate
fa: تکراری
