Parse Push Notifications (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afişează

en: N/A
ro: N/D

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Increment
ro: Creștere

en: Services
ro: Servicii
