Parse Push Notifications (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات
