Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ
