Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir
