Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ
