Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Classes
pl: Klasy

en: API Keys
pl: Klucze API

en: App ID
pl: ID aplikacji
