Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Classes
ro: Clase
