Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Classes
ru: Классы

en: API Keys
ru: Ключи API

en: No data found!
ru: Данные не найдены!
