Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం
