Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط
