Parse CRUD (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)
