Parse CRUD (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Classes
da: Klasser
