Parse CRUD (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua
