Parse CRUD (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi
