Parse CRUD (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso
