Parse CRUD (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי
