Parse CRUD (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah
