Parse CRUD (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Classes
ja: クラス
