Parse CRUD (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक
