Parse CRUD (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား
