Parse CRUD (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie
