Parse CRUD (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Classes
sv: Klasser

en: API URL
sv: URL för API

en: App ID
sv: ID-nummer för app
