Parse CRUD (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: False
th: เท็จ
