Parse CRUD (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai
