Parse CRUD (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış
