Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ
