Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: API Keys
ca: Claus d'API
