Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής
