Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Save
es: Guardar

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Classes
es: Clases

en: API Keys
es: Claves de API
