Parse CRUD (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno
