Parse CRUD (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Classes
hu: Osztályok
